Radovi na poboljšanju bežične mreže Saobraćajnog fakulteta

Od srede, 12. oktobra 2016. obavljaće se radovi na poboljšanju bežične mreže Saobraćajnog fakulteta. Radovi obuhvataju proširenje pristupne zone akademske bežične mreže "EDUROAM", kao i radove, koji su vezani za tehničko unapređenje mreže "WIFi-SFNet".

U toku izvođenja navedenih radova, pristup bežičnoj mreži "WIFi-SFNet" biće onemogućen. dok će pristup servisima preko fiksne (žične) mreže uglavnom raditi normalno. U nekoliko navrata, u kratkotrajnim periodima, moguće su povremene poteškoće u radu nekih mrežnih servisa i otežan pristup internetu.

Takođe napominjemo da će se način pristupa novoj verziji bežične mreže "WIFi-SFNet" razlikovati od dosadašnjeg, o čemu će zaposleni na Saobraćajnom fakultetu biti detaljno obavešteni po okončanju radova.

Molimo sve kolege za strpljenje i razumevanje.

Računarski centar
Saobraćajnog fakulteta