2020 Global Korea Scholarship: Stipendija Vlade Republike Koreje za postdiplomske studije (master ili doktorske)

Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje (NIIED) otvara prijavu za stipendiju Global Korea Scholarship 2020. Prijava je otvorena za studente 1) postdiplomskih studija (master/magistarski i doktorski program sa jednogodišnjim programom korejskog jezika) i 2) istraživački program.

Državljani Republike Srbije ili Crne Gore mogu se prijaviti za ovu stipendiju isključivo preko Ambasade Republike Koreje.

Za dodatne informacije i dokumentaciju o Stipendiji GKS za 2020.godinu, molimo pogledajte dokumenta data u priloga.

<Izbor za 1. krug - Ambasada>

Krajnji rok za prijavu: 6.3. (Pet) 17: 00h

Pregled dokumentacije: Između 9.3 (pon) – 13.3 (pet)

Intervju: Između 16.3. (Pon) i 20.3. (Pet)

Najava kandidata za drugi krug: Između 23.3. (Pon) i 27.3. (Pet)

<Izbor za 2. krug - NIIED>

○ Screening: krajem aprila – početkom maj

○ Najava kandidata za sledeći krug: 22.5. (Pet)

<Izbor za 3. krug - Univerziteti>

○ Pregled: 22.5. (Pet) i 12.6. (Pet)

○ Konačna objava: 26.6. (Pet)

Link za dalje informacije možete pronaći ovde ili na FB stranici.