Potpisan Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji sa DEKROM

U prostorima Saobraćajnog fakulteta dana 08. aprila 2021. godine potpisan je Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji sa kompanijom DEKRA Automotive d.o.o. Ugovor podrazumeva saradnju na razmeni iskustava, edukaciji, stručnim praksama, iznalaženju i realizaciji zajedničkih ugovora sa domaćim i stranim subjektima, studentskim praksama, međusobnoj razmeni poslovnih i tehničkih informacija, uzajamnoj saradnji i zajedničkom nastupanju na konkursima, projektima, tenderima, itd. Ugovor su ispred DEKRA Automotive d.o.o. potpisali generalni direktor Velimir Jeremić, a ispred Saobraćajnog fakulteta dekan Prof. dr Nebojša Bojović. Potpisivanju ugovora prisustvovao je i regionalni direktor DEKRA Adriatik Balkan regije Tomislav Kralj.