BASF Innovation Hub 2021

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da je vodeća svetska hemijska kompanija BASF odlučila da i ove godine podrži startape i inovatore, uključujući i studente Saobraćajnog fakulteta u Beogradu.

Takmičenje BASF Innovation Hub 2021 ove godine pažnju posvećuje idejama i inovacijama koje teže da poboljšaju održivost životne sredine.

BASF Innovation Hub 2021 sastoji se iz dve celine:

1. BASF Innovation Hub 2021 lokalna faza konkursa;

2. BASF Innovation Hub 2021 Grand Finale.

Zemlje učesnice, pored Srbije, su i Austrija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Grčka, Mađarska, Slovačka, Slovenija, Rumunija, Hrvatska i Češka Republika.

BASF Innovation Hub 2021 nastoji da podrži inovatore i startape koji razvijaju ideje sa obaveznim fokusom na neku od sledećih tema:

· Čista energija;

· Digitalna poljoprivreda;

· Cirkularna ekonomija.

Prijave su otvorene od 7. juna do 15. septembra 2021. godine.

Bila bi nam čast kada bi studenti vašeg fakulteta okušali sreću i prijavili se za učešće na BASF Innovation Hub 2021 takmičenju.

Više informacija o samom projektu i rokovima možete pronaći na vebsajtu: join-innovationhub.com.

Tekst poziva na konkurs možete pogledati ovde.

Uslove konkursa možete pogledati ovde.