YOUth@Lilly praksa

Naša plaćena praksa je YOUth@Lilly je prava avantura za mlade i ambiciozne buduće kolege poput tebe! Ovaj program plaćene prakse pruža diplomcima i studentima završnih godina svih fakulteta šansu da steknu neprocenljivo znanje i veštine uz iskusne mentore koji će te pratiti kroz ceo program.

Tokom šestomesečnog programa, imaš priliku da prođeš kroz različite aktivnosti koje će te upoznati sa svim aspektima našeg poslovanja. Posetićeš maloprodajne objekte, sarađivaćeš sa našim regionalnim menadžeria i HR timom, upoznaćeš se sa komercijalnim i sektorom logistike, bavićeš se marketingom, proći ćeš kroz sektor finansija, prezentovati projekat, izveštavaćeš nas o napretku…Na kraju prakse dobijaš šansu za radnu poziciju! Zvuči uzbudljivo, zar ne?

Ako si zainteresovan/a, možeš se prijaviti preko linka

Požuri, konkurs je otvoren samo do 15.06.2024.