Obaveštenje o rokovima za završetak ispitnih obaveza na osnovnim i master studijama

Sve ispitne obaveze na osnovnim i master studijama vezane za izradu i odbranu Završnih i Master radova u školskoj 2022/23 godini se moraju završiti zaključno sa 30.9.2023. godine.

Obaveštavaju se svi studenti, koji planiraju da odbrane Završni rad do 30.9.2023.g.,  a ostalo im je nepoloženih manje od pet ispita iz nastavnog plana i programa po kome studiraju, da moraju da apliciraju u studentskoj službi za otvaranje i analiziranje dosijea studenta što pre, radi provere ispitnih prijava.

Pored toga  studenti mogu čim su stekli 200 ESPB da  uzmu temu kod izabranog Mentora i počnu sa izradom Završnog rada na Osnovnim akademskim studijama.

Prodekan za studije