NIS Energy – jednogodišnji plaćeni program za diplomirane i master studente

Kompanija NIS pokreće četvrtu sezonu programa NIS Energy – jednogodišnjeg plaćenog programa namenjenom diplomiranim i master studentima.

Kroz ovaj program želimo da pružimo šansu mladima da svoju karijeru započnu u jednoj od vodećih domaćih kompanija i najvećem energetskom sistemu u regionu, kao i da tim naše kompanije obogatimo njihovom motivacijom i energijom.

Tokom celokupnog trajanja izabrane polaznike programa prate mentori NIS-a koji im pružaju svu potrebnu podršku. Pored rada u kompaniji, biće organizovani različiti treninzi, stručna predavanja i obuke, kao i rad na individualnom projektu. Detaljnije o programu možete pronaći na linku

Početak programa planiran je za 15.01.2024. godine, a ovogodišnji program će obuhvatiti 25 kandidata.

Prijava je otvorena  od 11. septembra do 01. oktobra putem linka