Kompanija FERCAM i ove godine dodeljuje stipendije studentima Saobraćajnog fakulteta!

Budi i ti deo programa “FERCAM stipendije”!!

• Bezuslovno stipendiranje, bez obaveze povratka novca!
  • Nakon završetka studija, čeka te zaposlenje u internacionalnoj logističkoj kompaniji!
  • Mentorski rad sa menadžerima kompanije FERCAM!
  • Rad u mladom timu i sa kolegama sa Saobraćajnog fakulteta!
  • Prisustvo na kompanijskim skupovima (proslave, konferencije, team building,…)
  • Sedište kompanije na Novom Beogradu!

Prezentacija programa „FERCAM stipendije” biće održana u Svečanoj sali Saobraćajnog fakulteta, na prvom spratu (128), u utorak, 31.10.2023., od 12 do 14h.

Dođi i postani i ti FERCAM stipendista!

Prijava na konkurs: studenti završnih godina osnovnih i master akademskih studija Saobraćajnog fakulteta

(poslati CV i navesti prosečnu ocenu koja je ostvarena tokom studiranja)