Preliminarne rang liste

Poštovani brucoši,

Saobraćajni fakultet objavljuje Preliminarnu rang listu svih prijavljenih kandidata za Upis 2017, koju možete pogledati ovde.

Saobraćajni fakultet objavljuje Preliminarnu rang listu za afirmativnu meru 1 za Upis 2017, koju možete pogledati ovde.

Saobraćajni fakultet objavljuje Preliminarnu rang listu za afirmativnu meru 2 za Upis 2017, koju možete pogledati ovde.

Podnošenje prigovora Dekanu, na obe liste, se realizuje na e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili vicedean.std@ sf.bg.ac.rs i to.

Saopštavanje odluke Dekana u vezi prigovora biće na oglasnoj tabli i web sajtu fakulteta.

Dobrodošli na Saobraćajni fakultet!