Стипендија УБ за The LERU Summer School "Citizen science – nexus between research and public engagement"

Универзитет у Београду расписује конкурс за доделу једне стипендије за  летњу школу  „The LERU Summer School “Citizen science – nexus between research and public engagement””  која ће се одржати на Универзитету у Цириху у периоду од 9-14 јула 2017. године. Ова летња школа намењена је студентима докторских студија. Званични језик је енглески. Стипендија покрива трошкове котизације у износу 500 EUR као и трошкове авио превоза у износу до 250 EUR,  док додатне  трошкове сносе стипендисти.  Котизацијом су обухваћени трошкови смештаја као и хране. Пријаве се подносе Универзитету у Београду на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком за „The LERU Summer School“. Крајњи рок за подношење пријаве је 24. март 2017. године.

Неопходна документација:

1.    Биографија

2.    Мотивационо писмо

3.    Наслов пројекта на коме учествује кандидат као и име/на ментора.

4.    Статус докторске дисертације

5.    Копија индекса.

У прилогу се налазе додатне информације везане за овај скуп:

Citizen Science Call
Citizen Science Program