ПРЕЗЕНТАЦИЈЕ ИЗБОРНИХ ПРЕДМЕТА У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ ПО НАСТАВНОМ ПЛАНУ (АКРЕДИТАЦИЈИ) ИЗ 2014. ГОДИНЕ

Поштоване колеге,

Ово је јединствена прилика да се, поред Књиге предмета из Акредитације 2014, студентима виших година понуди и могућност да се и уживо упознају са знањима и вештинама које нуде изборни предмети/наставници.

Са циљем да се минимизирају доласци студената (јер су у току усмени испити из последњег испитног рока у текућој школској години) презентације свих 130 изборних предмета из друге, треће и четврте године студија су распоређене за понедељак и уторак, 25. и 26.09.2017. године, у седмици која претходи првој недељи предавања и почетка уписа студената у више године студија.

Планирано је да свака презентација траје ефективно 10 минута са 5-оминутним паузама.

Презентације изборних предмета из првог семестра су планиране непосредно после свечаног пријема бруцоша 2.10.2017. год. у 9 часова, док ће презентације изборних предмета из другог семестра бити одржане у једном дану/сату непосредно пре почетка летњег семестра школске 2017/18. године.

Распоред презентација можете погледати овде.