PREZENTACIJE IZBORNIH PREDMETA U ŠKOLSKOJ 2017/18. GODINI PO NASTAVNOM PLANU (AKREDITACIJI) IZ 2014. GODINE

Poštovane kolege,

Ovo je jedinstvena prilika da se, pored Knjige predmeta iz Akreditacije 2014, studentima viših godina ponudi i mogućnost da se i uživo upoznaju sa znanjima i veštinama koje nude izborni predmeti/nastavnici.

Sa ciljem da se minimiziraju dolasci studenata (jer su u toku usmeni ispiti iz poslednjeg ispitnog roka u tekućoj školskoj godini) prezentacije svih 130 izbornih predmeta iz druge, treće i četvrte godine studija su raspoređene za ponedeljak i utorak, 25. i 26.09.2017. godine, u sedmici koja prethodi prvoj nedelji predavanja i početka upisa studenata u više godine studija.

Planirano je da svaka prezentacija traje efektivno 10 minuta sa 5-ominutnim pauzama.

Prezentacije izbornih predmeta iz prvog semestra su planirane neposredno posle svečanog prijema brucoša 2.10.2017. god. u 9 časova, dok će prezentacije izbornih predmeta iz drugog semestra biti održane u jednom danu/satu neposredno pre početka letnjeg semestra školske 2017/18. godine.

Raspored prezentacija možete pogledati ovde.