Qatar Airways покреће први ексклузивни програм за студенте

Qatar Airways је покренуо глобални програм специјално за студенте широм света. Клуб студената је додатак програму лојалности авиокомпаније, Privilege Club-а, и нуди бројне погодности специјано прилагођене студентима како би им користио на њиховом образовном путу.

Чланови Клуба студената могу остварити велике уштеде и бројне погодности као што су специјалне цене карата, додатни пртљаг, флексибилност за промену датума путовања, бесплатан Super Wi-Fi на лету и још много тога. Такође, аутоматски постају чланови Qatar Airways Privilege Club-а – и на тај начин могу да остваре и додатне погодности међу којима је и унапређење нивоа чланства након дипломирања као и прилику да освоје 5,000 Qмиља уколико учлане пријатеља у Клуб студената.

Више детаља можете пронаћи овде.