Qatar Airways pokreće prvi ekskluzivni program za studente

Qatar Airways je pokrenuo globalni program specijalno za studente širom sveta. Klub studenata je dodatak programu lojalnosti aviokompanije, Privilege Club-a, i nudi brojne pogodnosti specijano prilagođene studentima kako bi im koristio na njihovom obrazovnom putu.

Članovi Kluba studenata mogu ostvariti velike uštede i brojne pogodnosti kao što su specijalne cene karata, dodatni prtljag, fleksibilnost za promenu datuma putovanja, besplatan Super Wi-Fi na letu i još mnogo toga. Takođe, automatski postaju članovi Qatar Airways Privilege Club-a – i na taj način mogu da ostvare i dodatne pogodnosti među kojima je i unapređenje nivoa članstva nakon diplomiranja kao i priliku da osvoje 5,000 Qmilja ukoliko učlane prijatelja u Klub studenata.

Više detalja možete pronaći ovde.