Студентска пракса у компанији Air Serbia - позив

Обавештавамо вас да је Универзитет у Београду потписао са компанијом Air Serbia током 2020.године Споразум о сарадњи, којим је обухваћена и организација и реализација студентске праксе за студенте свих факултета у саставу нашег универзитета.

Са упутом са факултета, студенти могу обављати стручну праксу у различитим организационим јединицама током различитих термина, и током школске године и током лета. Кроз програм студентске праксе компаније Air Serbia прошло је у последњих пет година преко 150 студената, а неки су добили прилику и да остану у њој. У прошлој години, због ситуације са пандемијом, почетак реализације праксе је одгођен.

Сада се отвара позив за студенте који могу обавити стручну праксу у организационој јединици Техника, у трајању од три месеца.

Отворене су следеће позиције у:

• Инжењерингу / за студенте Машинског факултета (Ваздухопловни смер)
  • Планирању / за студенте Машинског факултета (Ваздухопловни смер)
  • Логистици / за студенте Саобраћајног или Економског факултета
  • Набавци / за студенте Саобраћајног или Економског факултета

Студенти се пријављују преко портала www.studentskapraksa.com до 30. априла 2021.