Studentska praksa u kompaniji Air Serbia - poziv

Obaveštavamo vas da je Univerzitet u Beogradu potpisao sa kompanijom Air Serbia tokom 2020.godine Sporazum o saradnji, kojim je obuhvaćena i organizacija i realizacija studentske prakse za studente svih fakulteta u sastavu našeg univerziteta.

Sa uputom sa fakulteta, studenti mogu obavljati stručnu praksu u različitim organizacionim jedinicama tokom različitih termina, i tokom školske godine i tokom leta. Kroz program studentske prakse kompanije Air Serbia prošlo je u poslednjih pet godina preko 150 studenata, a neki su dobili priliku i da ostanu u njoj. U prošloj godini, zbog situacije sa pandemijom, početak realizacije prakse je odgođen.

Sada se otvara poziv za studente koji mogu obaviti stručnu praksu u organizacionoj jedinici Tehnika, u trajanju od tri meseca.

Otvorene su sledeće pozicije u:

• Inženjeringu / za studente Mašinskog fakulteta (Vazduhoplovni smer)
  • Planiranju / za studente Mašinskog fakulteta (Vazduhoplovni smer)
  • Logistici / za studente Saobraćajnog ili Ekonomskog fakulteta
  • Nabavci / za studente Saobraćajnog ili Ekonomskog fakulteta

Studenti se prijavljuju preko portala www.studentskapraksa.com do 30. aprila 2021.