„Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“ - XIV семинар личних и професионалних вештина

Удружење студената електротехнике Европе  Истек (EESTEC) - Локални комитет Београд ће у периоду од 19. до 21. маја 2023. године организовати четрнаести по реду семинар личних и професионалних вештина за студенте свих факултета у Београду: „Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“.

Soft Skills Academy је догађај који подстиче студенте да раде на сопственој едукацији и развоју

личних и професионалних вештина. Током три дана, 50 студената факултета у Београду имаће

прилику да учествују на тренинзима презентационих и комуникационих вештина, рада у тиму,

временског планирања, вођења пројеката и лидерских вештина. Тренинге ће држати сертификовани интернационални Истек тренери, као и представници компанија и консултантских кућа са којима сарађујемо. Усавршавањем ових вештина, студенти ће стећи искуство које ће им бити непроцењиво у будућој каријери.

Значај овог догађаја препознали су Универзитет у Београду и Електротехнички факултет.

У складу са наведеним, молимо Вас да нам одобрите промоцију семинара „Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“ у холу факултета. Промоције обухватају штанд са промотерима који би делили студентима промо материјал 11. маја 2023. године од 11 до 14 часова, као и плакате који би били залепљени у згради факултета у периоду трајања промоција, од 26. априла до 14. маја 2023. године.