„Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“ - XIV seminar ličnih i profesionalnih veština

Udruženje studenata elektrotehnike Evrope  Istek (EESTEC) - Lokalni komitet Beograd će u periodu od 19. do 21. maja 2023. godine organizovati četrnaesti po redu seminar ličnih i profesionalnih veština za studente svih fakulteta u Beogradu: „Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“.

Soft Skills Academy je događaj koji podstiče studente da rade na sopstvenoj edukaciji i razvoju

ličnih i profesionalnih veština. Tokom tri dana, 50 studenata fakulteta u Beogradu imaće

priliku da učestvuju na treninzima prezentacionih i komunikacionih veština, rada u timu,

vremenskog planiranja, vođenja projekata i liderskih veština. Treninge će držati sertifikovani internacionalni Istek treneri, kao i predstavnici kompanija i konsultantskih kuća sa kojima sarađujemo. Usavršavanjem ovih veština, studenti će steći iskustvo koje će im biti neprocenjivo u budućoj karijeri.

Značaj ovog događaja prepoznali su Univerzitet u Beogradu i Elektrotehnički fakultet.

U skladu sa navedenim, molimo Vas da nam odobrite promociju seminara „Soft Skills Academy – Unapredi svoje sposobnosti!“ u holu fakulteta. Promocije obuhvataju štand sa promoterima koji bi delili studentima promo materijal 11. maja 2023. godine od 11 do 14 časova, kao i plakate koji bi bili zalepljeni u zgradi fakulteta u periodu trajanja promocija, od 26. aprila do 14. maja 2023. godine.