Treća sezona S.F. lige u fudbalu Milorad Arsenijević „Balerina“

Počele su prijave za treću po redu sezonu lige u fudbalu za studente Saobraćajnog fakulteta i traju do 20. februara.

S.F. liga je projekat Studentskog parlamenta Saobraćajnog fakulteta i Saveza studenata Saobraćajnog fakulteta čija je svrha podsticanje bavljenja sportom kao i međusobno upoznavanje i druženje studenata našeg fakulteta. Svakog vikenda održavanja lige okupi se na jednom mestu oko 200 studenata, igrača koji se takmiče kao i njihovih kolega i koleginica koji su tu da ih bodre.

Sa ponosom možemo reći da trećom sezonom liga postaje tradicionalna i kao takva je jedinstvena na Univerzitetu u Beogradu.

Prvo kolo planirano je za prvi vikend po završetku februarskog ispitnog roka, 4. mart. Utakmice će se odigravati kao i prošle sezone u balonu Kolos, subotom u terminima od 12 do 17č.

Ove godine liga će brojati 13 ekipa od kojih će se 8 plasirati u doigravanje za šampionsku titulu.

Za sve informacije i detalje pristupite grupi (link ispod) ili pitajte u kabinetu 227! Sportski pozdrav!