Трећа сезона С.Ф. лиге у фудбалу Милорад Арсенијевић „Балерина“

Почеле су пријаве за трећу по реду сезону лиге у фудбалу за студенте Саобраћајног факултета и трају до 20. фебруара.

С.Ф. лига је пројекат Студентског парламента Саобраћајног факултета и Савеза студената Саобраћајног факултета чија је сврха подстицање бављења спортом као и међусобно упознавање и дружење студената нашег факултета. Сваког викенда одржавања лиге окупи се на једном месту око 200 студената, играча који се такмиче као и њихових колега и колегиница који су ту да их бодре.

Са поносом можемо рећи да трећом сезоном лига постаје традиционална и као таква је јединствена на Универзитету у Београду.

Прво коло планирано је за први викенд по завршетку фебруарског испитног рока, 4. март. Утакмице ће се одигравати као и прошле сезоне у балону Колос, суботом у терминима од 12 до 17ч.

Ове године лига ће бројати 13 екипа од којих ће се 8 пласирати у доигравање за шампионску титулу.

За све информације и детаље приступите групи (линк испод) или питајте у кабинету 227! Спортски поздрав!