Svečani doček brucoša u amfiteatru 125 na I spratu

Svečani doček brucoša će biti održan 02.10.2023. godine, sa početkom u 09 časova u amfiteatru 125.

Pozivamo sve nastavnike i saradnike  i nenastavno osoblje Saobraćajnog fakulteta na svečani doček Brucoša.

Molimo brucoše ili studente prve godine da, ukoliko nisu, otvore (aktiviraju) elektronski indeks na šalteru službe za studentske poslove (od 11 do 13 časova) i da prisustvuju prezentaciji izbornih predmeta zimskog semestra koji će se održati odmah nakon svečanog prijema.

Brucoši koji su prvi put upisali prvu godinu studija u šk. 2023./2024., biraju izborni predmet prvog semestra za slušanje i polaganje, a za izborni predmet drugog semestra izabiraju generičko ime PRVA GODINA IZBORNI PREDMET 2.

DOBRODOŠLI!