Vrednovanje rada nastavnika produženo do 15 januara 2020.

U cilju unapređenja kvalitet nastave, molim studente da pristupe anonimnom anketiranju nastavnika i saradnika u zimskom semestru šk. 2019/2020, radi ocene pedagoškog rada nastavnika i saradnika.

Anonimnu anketu nastavnika i saradnika u zimskom semestru 2019/2020.g., studenti su obavezni da obave u prostorijama RCSF ili od kuće/doma (uz uzimanje koda koji se mora preuzeti u prostorijama RCSF na trećem spratu Fakulteta) .

Anketa počinje 25.12.2019.g. i završava se 15.01.2020.g.(produžen rok sa 12. Jan. na 15.jan.)

Studenti koji su prijavili slušanje i polaganje predmeta za 2019/2020 akademskoj godini, su dužni i da obave celokupnu anketu (ocena na sva pitanja) barem jednog nastavnika i barem jednog saradnika angažovanog na tom predmetu, koji je student prijavio za slušanje i polaganje u 2019/2020 akademskoj godini.

Student koji ne obavi celokupnu anketu pedagoškog rada nastavnika i saradnika, ne može prijaviti ispite za polaganje u januarskom i februarskom ispitnom roku.

Student koji je upisani na dva modula, moraju obaviti anketu na svim modulima na kojima studiraju.

Tehnologija ocenjivanja pedagoškog rada nastavnika i saradnika je istovetna kao do sada, a anonimnost je zagarantovana.

Nakon kompletiranja ankete, studentu se u elektronskom indeksu pojavljuje informacija da je student obavio obaveznu aktivnost ankete i student može nakon toga prijaviti ispite u januarskom i februarskom ispitnom roku u tekućoj školskog godini.