Završena Međunarodna logistička konferecnija u organizaciji Saobraćajnog fakulteta

Uspešno je završena Međunarodna logistička konferecnija koju je organizovao Saobraćajni fakultet - Odsek za logistiku uz suorgnizaciju 28 međunarodnih i domaćih kompanija iz sfere logistike, transporta, proizvodnje, trgovine IT sektora. Na  konferenciji  je bilo 350 učesnika  i u potpunosti su ostvareni postavljeni ciljevi da se poveže privreda i akademska zajednica sa glavnim fokusom na  studente, njihovo obrazovanje, stipendiranje, zapošljavanje i karijerno napredovanje. Prestavljene su logističke inovacije i rešenja iz domena digitalizacije, automatizacije, veštačke inteligencije i zelene logistike,  koja su u protekle dve godine razvijena i primenjena u lancima snabdevanja.